Våre onlinetimer

Ønsker du å kjøre noen av de onlinetimene vi allerede har hatt , kan du klikke på linkene under.
Timene med *  ligger inne på lukket gruppe for våre medlemmer.

UKE 18

Mandag 27.4
Tabata m/Fredrik

Tirsdag 28.4
Soma Move m/Silje*
Mage, rumpe, lår m/Anna S

Onsdag 29.4
Vinyasa Yoga m/Silje
Sirkeltrening m/Fredrik

Torsdag 30.4
Puls m/Cecilie og Ingrid

Fredag 1.5
Sirkeltrening m/Dag

UKE 17

Mandag 20.4
TRX-slyngetrening m/Fredrik
Vinyasa Yoga m/Silje*

Tirsdag 21.4
Soma Move m/Eva Katrine*
Styrke m/Tone

Onsdag 22.4
Løpetime m/Anna S (lydfil)*
Familie sirkeltrening m/Fredrik og Emil (10 år)

Torsdag 23.4
Bursdagspuls m/Cecilie og Ingrid

Fredag 24.4
Mage, rumpe, lår m/Susanne

UKE 16

Tirsdag 14.4
Styrke m/Tone
Vinyasa Flow m/Silje

Onsdag 15.4
Sirkeltrening m/Fredrik

Torsdag 16.4
Yin Yoga m/Erik*

Fredag 17.4
Tabata m/Eva Katrine

Lørdag 18.4
Løpetime m/Anna S (lydfil)

Søndag 19.4
Soma Move m/Silje*

UKE 15 

Mandag 6.4
Tabata m/Fredrik 
Vinyasa Yoga m/Silje*

Tirsdag 7.4
Mage, rumpe, lår m/ Susanne og Marianne
Løpetime m/Anna S (lydfil)*

Onsdag 8.4
Sirkeltrening m/ Fredrik

Fredag 10.4
Løpetime m/Anna S (lydfil)*

UKE 14

Mandag 30.3
TABATA m/Fredrik
Vinyasa Yoga m/ Silje*

Tirsdag 31.3
Styrke m/Tone
PULS m/Cecilie

Onsdag 1.4
SOMA MOVE m/ Silje*
Sirkeltrening m/Fredrik

Torsdag 2.4
Vinyasa Flow m/Eva Katrine*
Mage, rumpe, lår m/Susanne

Fredag 3.4
Styrke Nybegynner m/Henriette
Sirkeltrening m/Matthew

Lørdag 4.4
Tabata m/Matthew
Pilates m/ Elisabeth*

Søndag 5.4
AfHo – dansetime m/Eva Katrine*

UKE 13

Mandag 23.3
TABATA m/Fredrik
PILATES m/Trond*

Tirsdag 24.3
STYRKE m/Anna S
PULS m/Cecilie

Onsdag 25.3
VINYASA FLOW m/Eva Katrine*
SIRKELTRENING m/Fredrik

Torsdag 26.3
VINYASA & YIN m/Silje*
MAGE, RUMPE, LÅR m/Susanne og Fredrik

Fredag 27.3
SOMA MOVE m/Eva Katrine*
SIRKELTRENING m/Fredrik

Lørdag 28.3
TABATA m/Anna S
PILATES m/Elisabeth*

Søndag 29.3
SOMA MOVE m/Silje*
MAGE, RUMPE, LÅR m/Susanne

UKE 12

Onsdag 18.3
SIRKELTRENING m/Fredrik

Torsdag 19.3
TABATA m/Anna Sofie

Lørdag 21.3
PULS m/Cecilie

Søndag 22.3
VINYASA YOGA m/Silje*